Never say never...
*Potřebuješ umýt monitor? >Zde<
*Nábor Affs >Zde<
*Klik >Zde<

Září 2011

Wanna be Affiliates?

29. září 2011 v 20:49 | Majdíí |  Affs
Alóha !
Tak mě tak napadá, že mám malou návštěvnost a že nemám žádné Affs, tož..!
Chceš být Aff? Tak napiš do komentu, nějaké podmínky jako, že se mi musí tvůj blog líbit a že musíš mít vysokou návštěvnoust nejsou! :) Takže stačí do komentáře napsat jenom přezdívku, adresu blogu a přidám si tě. :) Tak šup šup! xD

Projevy duchů

29. září 2011 v 20:29 | Majdíí |  Duchové
Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.
→ Celý článek

Duchové ?

29. září 2011 v 19:50 | Majdíí |  Duchové
Dobrý večír, proč duchové?
Protože poslední dobou se o to docela zajímám. A jak už jsem to popisovala, je zvláštní že když se třeba díváte na filmy a říkáte si, že tohle přece není normální, že je to jen film, že je nemožné aby to bylo možné, reálné a přijdete na to, že je to reálné. Že tohle pro nás nadpřirozeno existuje. Je to děsivé, ale já sem o tom budu přidávat články. Nikdo vís nenutí to číst..

Já musela ;DD

28. září 2011 v 14:26 | Majdíí |  Blbiny
Ahoj, tohle jsem našla na fb.. Musím to sem dát. xDDD

To je prostě skvělý!! xDDDD

Reklamy.. ←←

27. září 2011 v 23:33 | Majdíí
Zdravíčko!
Takže, rozhodla jsem se udělat článek speciélně pro Reklamy!
Už mě to štve když to hážíte kam chcete, docela mi to vadí.
Takže moc děkuju, že to nebudete házet kam se vám chce, ale budete to tádat SEM pod temhle článek.
Děkuju Majdí.

Následuje Říjén?

27. září 2011 v 23:18 | Majdíí |  Majdíí's news
Dobrej večír xD
Jsem tu stále, áno i takhle večer. Jelikož jsem čekala do debilních jedenácti dokud si nebudu moct vzít prášek a odkráčet do hajan. Beztak tam nepjdu, je to moc brzo, když zítra nemusím vstávat. xD Já nemusím ale i tak, ha, když jsem nemocná tak je to fajn! xD Každopádně! Chtěla jsem se pochlubit jakej mám super říjen! xD Znáte kapelu Guano Apes? Je to německá kapela hrající rock, anglicky prosím pěkně. xD A 13.10. budou v Praze, tak si to nemůžu nechat ujít! xD Takže to je první akce, jedu tam s rodičema, taky to poslouchaj, takže pohoda. xD Potom, asi 17.cého jedu na 6 dní do Anglie! Taky super! Tam budu přespávat u hostitelských rodin, přes den obíhat různý památky a tak podobně a hlavně! Prostě Anglie! ♥ To je naprosto super úžasný! Tak jsem se vám pochlubila no..xD Budou fotky! Zatim pa :P

Ivein.blog.cz

27. září 2011 v 12:13 | Majdíí |  Majdíí's news
Jestli se třeba nudíte, tak můžete zavítat na tento blog. :) Píšou se tam povídky a tak podobně, nejsou stažené z internetu! Nepíšu to já, ale tak beztak tam koukněte :)
↓↓↓↓↓
http://ivein.blog.cz/

PS:
╔═╗✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
║═╬╦╦═╦═╦═╦══╦═╦═╗
╠═║║║╬║╩╣╔╣║║║╬║║║
╚═╩═╣╔╩═╩╝╚╩╩╩╩╩╩╝
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
To je boží xD

The Sims - Nightlife, pomůžete mi?

27. září 2011 v 11:08 | Majdíí |  Majdíí's news
Zdravíčkooo :O :)
Já vím, já zrovna o Sims moc nepíšu, moc se to sem nehodí a taky moc nehraju. ale už od minulého čtvrtka jsem doma, nemocná, tak jsem po čase Sims zapla. Vždyky jsem si hrozně přála udělat upíra, jelikož jsem se dozvěděla, že v Nightlife to jde. A já mám Double Deluxe. Nikdy se mi to nepovedlo, až dneska! Má Simka našla upírku a s tou se skamarádili, po čase jsem jí k sobě nastěhovala a vzečly z toho lesbické upírky. Trochu ujetý že jo? Ale co, byla jsem na sebe hrdá, že už mám taky svoje. Ale nečekala jsem, že s nima bude taková dřina. V noci to bylo v pohodě, ale nastal den. Ano, já samozřejmě vím, že s nimi nemůžu ve dne ven, tedy na sluneční světlo, že je to spálí, tak jsem s nimi byla doma a i tak byly hrozně náročné! Furt měla hlad, furt hygiena, WC, spaní a pod. A pořád, až u jedné se stalo, že jsem s ní nemohla dělat nic, ačkoliv jsem na ní klikala sebevíc. Nemohla jsem s ní pohnout nic, nakonec si pro ni přišla zubatá s kosou. Tak jsem se dál starala o tu druhou s tím, že už s tím bude méně práce. Snažila jsem se! Ale opět, po čase s ní nešlo nic dělat. Opravdu nešlo, tak mi zemřela i ta druhá. Já nechápu proč, tak se ptám, nevíte co s tím?


Život jde dál..*

24. září 2011 v 23:55 | Majdíí |  Majdíí's news
Dobrý večír.
Jsem tu zase, a budu se snažit abych nepsala ty depresivní kecy, co jsem tu psala poslední dobu. xD Teď jsem si to všechno pročítala a ano, v tu dobu jsem fakt takovou náladu měla, ale psát to sem, to je..já nevím, teď se tomu směju. Zase se za tu dobu pár věcí stalo, zase jsem singl lidi! xDD Včera to bylo dva týdny a už to nějak neřeším, ale dalo mi práci se z toho probrat. Teď už je mi to tak docela u prdele, teď se jen usmívám, že jsem asi byla hodně naivní. :) A nebo ne? Kdo ví, šíří se hodně řečí, ale čemu věřit? Mě už je to jedno, už jsem v pohodě! Zase si žiju svou, zase furt dělám kraviny a tak podobně. xD A hele! Píšu školní noviny! Vrhla jsem se do toho s ooobrovským nadšením a teď? Už se mi do toho moc nechce, musím ze sebe vyždímat pár článků abych měla zase na chvíli pokoj. xD Málem bych zapoměla..mám novou image! xD Mám červený vlasy.. xD A docela se mi to líbí, seru na názor ostatních! xDD Už musím jít. :O Už bude půlnoc.. xD
Takže, já se loučím, ahoj a dobrou noc! ^^


Hehe...

1. září 2011 v 21:21 | Majdíí |  Majdíí's news
Ahoj lidi, tak mě už několikrát napadlo že zase napíšu ale nějak se mi nechtělo, jakoby někoho z těch pár lidí co to čte sralo že nepřidávám články. Podle mě si to tu píšu tak pro sebe abych se nenudila a neřešila jsem to, a asi teď to ani nebudu moc řešit. Ale asi takhle, blog mě chvíli baví a chvíli ne, jsem nestálá tak nevím jestli budu přidávat nebo ne. Takže! Zase někdy, čus bus.