Never say never...
*Potřebuješ umýt monitor? >Zde<
*Nábor Affs >Zde<
*Klik >Zde<

Co dělat?

7. srpna 2011 v 20:28 | Majdíí |  Majdíí's news
Přeji zase dobrý večer.
Jak se vede? U mě.. Nedá se říct že dobrý. Ani se nedá říct, že špatný. Prázdniny jsou super, víceméně pořád někam jezdíme a tak, ale stejně si t prázdniny prostě nemůžu užít. Proč? nejde to, nejsem s lidma se kterýma bych chtěla být. I když prostě plánuji, tak stejně nic nevyjde a to mě tak drtí. A já už prostě nevím jestli mám ještě něco zkoušet naplánovat, ale co když to zase nevyjde? Zase budu zklamaná z neúspěchu..
Jde o to, že ať se snažím jak chci, tak letní plány našich rodin mi nedovolí být s ním..S tím s kterým chci být co nejvíc.. Jsem s ním tak málo.. Je to jak naschvál..
Proto vám asi přijdu divná, protože já se sakra těším do školy! Až zase budu mít proč vstávat, na co se těšit. Na něj ♥ ^^.. A tak to opravdu je, denně ho vídám ve škole a je to super! Přestávám s ním vnímat ostatní problémy a je všechno lehčí ale teď? Ty prázdniny na které se všichni tak těšili mi připadají strašný...

Tenhle blog sem začala používat asi jako místo kde se vypisuji..Asi nikoho z vás nezajímá co si tu melu za kecy, že si tu vylejvám svoje problémy ale co.. Poslední dobou moc přátel nemám tak tedy komu to říct? Já nemám komu tak to píšu zde.. A tedy když si to přečtete, tak děkuji za přečtení. Prozatím ahoj..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama