Never say never...
*Potřebuješ umýt monitor? >Zde<
*Nábor Affs >Zde<
*Klik >Zde<

Večer_*

31. července 2011 v 23:56 | Majdíí |  Majdíí's news
A jsem tu zas, dobrej večír, naposled už asi dnes.
Chtěla jsem se jen zeptat, co tak večer děláte? Já třeba miluji večery. Může se toho tolik dít a taky nemusí. Můžete být kdekoli a víte, že tam budete do dalšího rána. Já miluji i večery kdy jsem doma, s přáteli chatuji, pouštím si k tomu mou oblíbenou hudbu a hlavně, mám čas přemýšlet. Je to takový můj relax, je to úžasné. Vědět že můžu jít spát kdy chci, času mám dost, tak si můžu dopřát relaxu. Někomu to tak třeba nepřipadá, ale mě jo. Sedím tu, ve křesle, s notebookem na klíně, sluchátkama, vedle telky na kterou občas juknu a to mi stačí ke klidu.
Samozřejmě, asi bych byla radši někde jinde, s někým jiným, ale každý nemůže mít vše. A já nejsem vyjímkou, ale toto mi stačí. Jsem ráda když si s lidmi můžu v pohodě dlouho psát a přemýšlet jen nad věcmi, nad kterými chci.
Nedávno jsem byla u sestřenice v sobotu večer. Přespávala jsem u ní. My byly zavření doma, v bytě, v Praze. Já tolik toužila jít ven a užívat si! Tolik jsem chtěla jít si užívat, jít tančit! Ale bohužel to nešlo. A to mě tak ničilo! Ano, není mi moc let, ale já vždy taková byla a asi i budu.
Asi už doopravdy končím, ale ujišťuji vás, to psaní článků se mi asi zalíbilo..

Přeji dobrou noc plnou krásných snů.
Majdí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama