Never say never...
*Potřebuješ umýt monitor? >Zde<
*Nábor Affs >Zde<
*Klik >Zde<

Po dlooouhé době..

30. července 2011 v 17:50 | Majdíí |  Majdíí's news
Zdravímš vás lidé moji xD
No nic..xD Ahoj stačí xD
Na blog nějak zapomínám, ani nevím proč sem zase píšu, asi proto, že nemám nic jiného na práci. xD
Za tu dobu co jsem nepsala se toho stalo hodně..Hooodně ! Čím začít? Měla jsem za tu dobu 3 kluky, teď jsem s tím třetím.. Třeba si říkáte, že jsem šlapka..Ale díky tomu prvnímu a druhýmu jsem poznala toho třetího, se kterým jsem nejšťastnější.. Za ty tři a půl měsíce jsem toho hodně pochopila, hodně se naučila a podobně. Například, před týdnem jsem se vrátila z tábora, kterej teď beru, jakože to bylo jakási zkouška. Ten druhý kluk co jsem s ním chodila mě začal (dá se říct, že) šikanovat. Různě na mě pořvával, mezi všemi mě pomlouval a ty se k němu přidávali. Já na tom táboře neměla víceméně nikoho kdo by byl se mnou, ty všechny jsem měla doma, tak jsem jen zoufalá volala domů a ptala se co mám dělat. Jednou jsem si od jedné holky poslala SmSku mému klukovi a nesmazala jí. Ta holka dala jeho číslo tomu co mě "šikanoval" a on mu začal psát cosi ve smyslu, že jsem si tam našla jiného a že ho podvádím a tak podobně. Dozvěděla jsem se to, protože on mu nevěřil a přeposílal mi to. Já mu beztak volala a snažila se všechno vysvětlovat a podařilo se. On si jeho číslo zablokoval a já konečně začala mít lepší náladu. Byl poslední den tábora a všichni už se jakože lehce loučili a ukončovali spory mezi sebou a já nečekala že se mi omluví nebo něco. Ale omluvil! Já čuměla, ale nálada zase lepší. Takže tábor pro mě byl jak noční můra tak zkouška. A uspěla jsem? To já nevím. Ani nevím proč se vám tu vypisuji...
Nicméně hned další den po táboře, jsem jela za tím mým klukem a všechno v pohodě! :) Bylo to jako dřív a já byla zase naprosto šťastná! Ale teď? O týden později? Ten týden víceméně s ním byl tak naprosto úžasnej! Ale včera odletěl na 14 dní do Francie a je to zase těžký. Sice nejsem na táboře, kde si připadám jako vetřelec, ale beztak je to bez něj těžký. Dá se říct, že se těším do školy, chodíme do stejné, jen on je o rok výš.
Tak..Docela jsem se tu rozepsala a nečekám, že se to bude někomu chtím číst, ale tak, udělala jsem to. Asi možná ještě něco přidám, ale zatím ahoj ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Černá nebo Bílá?

Černá 63.4% (26)
Bílá 9.8% (4)
Obojí 26.8% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama